603 108 777

Infolinia czynna:
pn. - pt.: 8:00 - 18:00

Bartscher - sklep internetowy

BARTSCHER - LIDER W ZAKRESIE WYPOSAŻENIA GASTRONOMII


Bartscher sklep


Dlaczego Bartscher?

Szukając wyposażenia kuchni w obiektach gastronomicznych, nie możesz iść na żadne kompromisy. By przyrządzać smaczne jedzenie, potrzebny jest nie tylko doświadczony szef kuchni wyróżniający się umiejętnościami doskonałego łączenia smaków. Niezbędny jest odpowiedni sprzęt, dzięki któremu: przyrządzanie potraw, przechowywanie produktów czy ich obróbka będzie łatwiejsze i wydajniejsze. Postaw na markę Bartscher i ciesz się niezawodnością.

W Naszym sklepie internetowym oferujemy wszystkie aktualne produkty dostępne w katalogu marki Bartscher. Wybierz interesującą cię kategorię sklepową lub skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź poszukiwany przez Ciebie produkt.


Bartscher - wszystko, czego potrzebuje profesjonalna kuchnia

Bartscher oferuje kompletne rozwiązania z przeznaczeniem do przemysłowych kuchni: od małych urządzeń po ekskluzywne sprzęty typu Salamander Hi-Light. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających. Wszystkie są trwałe, energooszczędne i łatwe w czyszczeniu. Sprawdzą się w każdej kuchni, gdzie liczy się doskonała jakość i wyrafinowany smak potraw.

Gastrok.pl - jako dystrybutor sprzętu tej marki - posiada szeroki wybór sprzętu z przeznaczeniem do obiektów gastronomicznych i nie tylko.


Kupując u nas:

  • masz dostęp do doskonałej jakości sprzętu najlepszych marek,
  • możesz liczyć na atrakcyjne ceny i stałe rabaty,
  • masz pewność bezpieczeństwa zakupów,
  • otrzymujesz wsparcie na każdym etapie zakupów,
  • korzystasz z rabatów, akcji promocyjnych i wyprzedaży.


Bartscher sklep internetowy Gastrok.pl - Zapoznaj się z naszą ofertą lub zapytaj o interesujący Cię produkt.